Skip to content

Покладання квітів з нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Posted in Події

    

Сьогодні, з нагоди  Дня пам’яті і примирення та 76-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні в Красногорівці вшанували пам’ять загиблих земляків покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам у роки Другої світової війни.  Участь у заході взяли представники  військово-цивільної адміністрації міста. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх воїнів-захисників Батьківщини, які віддали свої життя заради миру та злагоди на українській землі.

Вся історія людства, на жаль, це історія війн. Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою у нашій історії. Весь світ щороку вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, жертв цієї страшної війни.

День пам’яті та примирення (8 травня) і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня) – це, без сумніву, надзвичайно важливі дати для Українського народу. День перемоги – це свято сильних духом, котрі у дуже непростий час змогли порозумітися, об’єднатися, піднятися на боротьбу та здолати нацизм, тим самим подарувавши нащадкам майбутнє.

У ці пам’ятні дні надзвичайно важливо згадувати та вшановувати як ветеранів, так і усіх, хто постраждав від нацизму: дітей війни, колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених.

Військово-цивільна адміністрація м.Красногорівка.