Skip to content

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ» ТА ДНЯ БЛАГОУСТРОЮ

Posted in Оголошення

 

Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та мешканці міста Красногорівка!

З приходом весни та тепла з’являється бажання бачити громаду чистою та охайною, яка так потребує нашого з вами піклування та бережливого ставлення. Традиційний весняний місячник санітарної очистки та благоустрою розпочався з 22 березня  2021 року. Місячник оголошено  з метою покращення санітарного стану території міста після зими, проведення підготовки до святкування Великодня та Дня благоустрою території міста.

Отже, для забезпечення екологічного благополуччя міста Красногорівка, збереження та збільшення зон зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку в місті , запрошуємо вас долучитись до низки заходів по прибиранню території міста  у квітні-травні 2021 року. Зокрема провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за вами територій, навести лад на територіях приватних садиб, вулицях, узбіч доріг, господарських територіях та під’їздах. Адже чистота міста  – справа спільна для всіх і кожного, показник культури мешканців, які проживають у ньому!

16 квітня 2021 року на території  м.Красногорівка оголошено

Днь благоустрою

При цьому, наголошуємо – під час підготовки та проведення зазначеної акції необхідно враховувати санітарно-епідеміологічну ситуацію у регіоні, чинні протиепідемічні обмеження встановлені нормативно-правовими актами КМУ «Про встановлення карантину та запровадження посилення протиепідемічних заходів на території із значним поширенням респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-COV-2».

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 35, від 22.03.2021. Про проведення акції “За чісте довкілля” та Дня благоустрою на території міста Красногорівка у 2021 році

 

Шановні мешканці міста

керівники підприємств, організацій та установ,

підприємці, учнівські колективи, громадськість, релігійні організації

військово-цивільна адміністрація   м. Красногорівка

просить Вас взяти участь у проведенні всеукраїнської акції з благоустрою

«ЗА ЧИСТЕ   ДОВКІЛЛЯ»

яка відбудеться 16-17 квітня 2021року

При собі мати робочий інвентар 

Не будь байдужим до свого міста-

Військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка