Skip to content

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Красногорівка

Posted in Оголошення

       Оголошення  про  проведення  конкурсу

з визначення виконавця послуг з вивезення  побутових відходів 

на території м. Красногорівка

Лот 2.   Послуги з вивезення побутових відходів від одноквартирних житлових будинків                             ( приватних житлових будинків присадибного типу)  за зоною обслуговування – 2                              та підприємств, установ і організацій на певній території міста.

Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», на підставі постанови Кабінету Міністрів України  від 16.11.2011                    № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», зі змінами.

 1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Військово-цивільна адміністрація м. Красногорівка, Донецька область,                                        м. Красногорівка, вул. Адміністративна,3-а.

 1. Підстава для проведення конкурсу:

Розпорядження  керівника військово-цивільної  адміністрації м. Красногорівка від «19» 06.2020 №  137 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Красногорівка»; від 23.04.2020 № 90 «Про затвердження  конкурсної документації з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території м. Красногорівка».

 1. Місце і час проведення конкурсу: м. Красногорівка Мар’їнського району Донецької області, вул. Адміністративна, 3-а, в приміщенні військово-цивільної адміністрації,  зал засідань  03 серпня 2020 року о 10-00 годині (реєстрація учасників конкурсу з  00 годин).
 2. Кінцевий строк подачі документів для участі у конкурсі:  31 липня 2020 року. Спосіб надання пропозицій: особисто або поштою у робочі дні з 08.00 до 16.00 годин.
 3. Способи та місце отримання конкурсної документації:

5.1. Спосіб:  конкурсна документація подається особисто, поштою  протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі, або електронними засобами зв’язку.

5.2. Місце: Військово-цивільна адміністрація м. Красногорівка, Донецька область,                                        м. Красногорівка, вул. Адміністративна,3-а, каб. № 2 у робочі дні з 08.00 до 16.00 годин.

 

 1. Контактні телефони осіб уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу, можливість ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:

050-165-03-92  – заступник керівника  військово-цивільної адміністрації                              м. Красногорівка з  житлово-комунальних  питань  Просоленко Андрій Андрійович;

–  099-96-42-155 – спеціаліст І категорії з питань будівництва  військово-цивільної адміністрації м. Красногорівка  Любар Світлана Віталіївна.

 

 1. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

7.1.  Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб – підприємців.

7.2.  Наявність матеріально-технічної бази, а саме:

– наявність у учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території міста;

– наявність, або можливість забезпечення матеріально-технічної бази на території міста,

 

 

технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних

транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом  транспортних засобів  власними силами, виконання регламентних робіт  з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально  обладнаних транспортних засобів;

– наявність технічно справних контейнерів для збирання побутових відходів.

7.3. Вартість послуги  з  вивезення  побутових  відходів.

7.4. Досвід роботи на території України не менше 3-х років з надання послуг з вивезення побутових відходів.

7.5. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації в кількості  достатній  для надання послуги  зі  збирання та вивезення побутових відходів відповідно до вимог нормативних документів.

7.6. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

7.7. Забезпечення контейнерами для роздільного збирання побутових відходів.

7.8. Залучення інвестицій у галузь для підвищення якості надання послуг зі збирання та вивезення побутових відходів, у тому числі на придбання сучасної техніки для збору побутових відходів, контейнерів для збору побутових відходів та вторинної сировини, облаштування контейнерних майданчиків відповідно до вимог нормативних документів.

7.9. Відсутність заборгованості  по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

 

 1. Вимоги до конкурсних пропозицій:

8.1.  Для участі у конкурсі його учасники подають оригінали та/або засвідчені в установленому законодавством порядку копії документів, передбачених Конкурсною документацією.

8.2. Всі документи, що мають відношення до конкурсної пропозиції, складаються українською мовою.

8.3. Учасник може змінити або анулювати свою пропозицію шляхом повідомлення про це організатора конкурсу у письмовій формі до  настання кінцевого терміну подання конкурсних пропозицій.

8.4. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою  конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, номери контактних телефонів, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

8.5. Пропозиція друкується та підписується учасником або особою (особами), належним  чином уповноваженими підписувати за учасника. Такі повноваження зазначаються у письмовому дорученні, що входить до складу конкурсної пропозиції.

8.6. На всіх сторінках пропозиції мають міститися відбитки печатки учасника конкурсу та підпис уповноваженої особи (осіб). Усі сторінки пропозиції, на яких зроблені будь-які окремі записи або правки, позначаються прізвищем та ініціалами особи або осіб, що підписують пропозицію.

8.7. Відповідальність за помилки друку у документах, надісланих до конкурсної комісії та підписаних відповідним чином, несе учасник конкурсу.

8.8. Кожна частина конкурсної пропозиції повинна бути зброшурована, мати нумерацію сторінок та реєстр наданих документів.

 

 1. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

Територія міста Красногорівка – 1424 га, ( приватні житлові будинки присадибного типу – одноквартирні  – 377,9980 га); територія підприємств, установ та організацій.

Найближчі  полігони побутових відходів :

– м. Курахове, Мар’їнського району Донецької області, розташований на відстані 30 км на  південному заході від міста;

– м. Українськ, Мар’їнського району Донецької області, розташований  на відстані 25 км на північному заході від міста.

Межі певної території міста, де планується надавати послуги з поводження з побутовими відходами  –  за зонами обслуговування.

 

 1. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення –  від  одноквартирних житлових будинків (приватні житлові будинки присадибного типу), від підприємств, установ  та організацій:

–    загальна кількість будинків –  1500,

 • кількість вулиць міста приватного сектору – 37,
 • контейнери для зберігання та збирання побутових відходів – відсутні;
 • загальна кількість підприємств, установ та організацій різних форм власності, розташованих на території міста – 69;
 • контейнери для збору та зберігання побутових відходів – відсутні.

      –    протяжність міських доріг 53,65 км., у т.ч. 25,82  з  твердим покриттям;

–  відстань від межі міста до полігону побутових відходів: м. Курахове – 30 км,                                    м. Українськ –  25 км.

– межі певної території міста одноквартирні житлові будинки (приватні житлові будинки присадибного типу), території  підприємств, установ і організацій де планується надавати послуги з поводження з побутовими відходами  –  за зонами обслуговування:

 

Лот № 2:   визначення  виконавця  послуг з вивезення побутових  відходів у м. Красногорівка  від одноквартирних житлових будинків ( приватних житлових будинків присадибного типу),  підприємств,  установ та організацій  на території міста  за зонами обслуговування:

 

   2 зона обслуговуванняодноквартирні  житлові будинки ( приватні житлові будинки присадибного типу) та підприємства, установи, організації  на певній території міста:

вулиці Суворова, Чкалова, Чехова, Академіка Корольова (Жукова), Матросова, Каменського (Леніна), Відродження (Свєрдлова), Мічуріна, Гагаріна, Калинова  (Калініна), Садова, Адміністративна (Артема), Охтирська, Котовського, Ярослава Мудрого (Фрунзе),  Риночна, Центральна IV квартал, Сєвєрна, Молодіжна, О.Гончара (Щорса), Шмідта, Кобзаря (Крупської), Малинова (Чапаєва), П.Мирного (Будьонного), Геологічна, Лутугіна, Кутузова, Ватутіна, Географічна (Ліхачова), 1 Мая, Чайковського, Грушевського, С.Прокоф’єва, Западна, І.Франка, Абрикосова, Орєхова.

– підприємства, установи та організації  на певній території міста:

     
Адміністративні 1 Військово-цивільна адміністрація
Житлово-комунальні підприємства 2 МККП «Віта»  «МСЕЗ ВЦА м. Красногорівка
Підприємства 4 ПАТ»КрВЗ»; відділення УГГ; Красногорівський агропродукт; ТОВ «Продлайф»
Лікувально-

профілактичні установи

1 Марїнська міськрайонна філія ДУ»Донецький обласний лабораторний центр»
Аптечні установи 1 ПП «Ексітон», ул. Сумська
Релігійні організації 3 ПЦ «Христа Спасителя»; БПЦ «Воскресіння»;                                ХЦ «Слово життя»
Відділення зв’язку 2 Укрпошта, Нова пошта
Об’єкти культури 3 Міський клуб;міська бібліотека, школа мистецтв
Дошкільні навчальні заклади 4 ДНЗ «Червона шапочка», ДНЗ «Золота Рибка»,                            ДНЗ «Сонечко», ДНЗ «Колобок»
Вищі учбові заклади   ВСП «Донецький коледж Луганського НАУ»
Установи оперативного реагування 3 7 ДПРЗ ППЧ-96; Мар’їнський РВК (ВСУ);                               Дільниця поліції;
Ринки 1 вул. Центральна (Міхєдько)
Об’єкти торгівлі,побуту, кафе-закусочні 44 ФОП Точона,  ФОП Мазуренко, ФОП  Гнатюк,                             ФОП Пляшечник, ФОП Грудєв (2), ФОП Сорокін,                       ФОП Сідоров, ФОП Бурховецька, ФОП Квочкіна,                        ФОП  Черниш, ФОП Раймова, ФОП Ніколаєнко,                       ФОП Вихор, ФОП Образцов, ФОП Новічкова,                            ФОП Окунська, ФОП Кочарова (2); ФОП Бєлкін;                       ФОП Єнгєнов (2), ФОП Халілов,ФОП Півник,                            ФОП Кібалко, ФОП Назаренко, ФОП Малярчук,                      ФОП Палаш, ФОП Савіна, ФОП Козулько, ФОП Чертков; ФОП Півник, ФОП Дробишева, ФОП Жигайло,                           ФОП Віник, ФОП Папалтова, ФОП Плахотнюк,                          ФОП Ніц, ФОП Паршаков; ФОП Лобач; ФОП Ломакіна»

СТО «ЕРА»; Стоматологічний кабінет; м-н Теплоопт

  69  

 

 Військово-цивільна адміністрація м. Красногорівка