Skip to content

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Красногорівка

Posted in Оголошення

Оголошення  про  проведення  конкурсу

з визначення виконавця послуг з вивезення  побутових відходів 

на території м. Красногорівка

Лот  1: Послуги з вивезення побутових відходів від одноквартирних житлових будинків                            (приватних житлових будинків присадибного типу)  за зоною обслуговування – 1 та підприємств, установ і організацій на певній території міста.

Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», на підставі постанови Кабінету Міністрів України  від 16.11.2011 № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», зі змінами.

 1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Військово-цивільна адміністрація м. Красногорівка, Донецька область,                                        м. Красногорівка, вул. Адміністративна,3-а.

 1. Підстава для проведення конкурсу:

Розпорядження  керівника військово-цивільної  адміністрації м. Красногорівка від «19» 06.2020 №  137 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Красногорівка»; від 23.04.2020                           № 90 «Про затвердження  конкурсної документації з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території м. Красногорівка».

 1. Місце і час проведення конкурсу: м. Красногорівка Мар’їнського району Донецької області, вул. Адміністративна, 3-а, в приміщенні військово-цивільної адміністрації,  зал засідань  03 серпня 2020 року о 10-00 годині (реєстрація учасників конкурсу з  00 годин).
 2. Кінцевий строк подачі документів для участі у конкурсі:  31 липня  2020 року. Спосіб надання пропозицій: особисто або поштою у робочі дні з 08.00 до 16.00 годин.
 3. Способи та місце отримання конкурсної документації:

5.1. Спосіб:  конкурсна документація подається особисто, поштою  протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі, або електронними засобами зв’язку ( Е – mailJ.

5.2. Місце: Військово-цивільна адміністрація м. Красногорівка, Донецька область,                                        м. Красногорівка, вул. Адміністративна,3-а, каб. № 2 у робочі дні з 08.00 до 16.00 годин.

 1. Контактні телефони осіб уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу, можливість ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:

050-165-03-92  – заступник керівника  військово-цивільної адміністрації                              м. Красногорівка з  житлово-комунальних  питань  Просоленко Андрій Андрійович;

–  099-96-42-155 – спеціаліст І категорії з питань будівництва  військово-цивільної адміністрації м. Красногорівка  Любар Світлана Віталіївна.

 1. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

7.1.  Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб – підприємців.

7.2.  Наявність матеріально-технічної бази, а саме:

– наявність у учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території міста;

– наявність, або можливість забезпечення матеріально-технічної бази на території міста, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом  транспортних засобів  власними силами, виконання регламентних робіт  з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально  обладнаних транспортних засобів;

– наявність технічно справних контейнерів для збирання побутових відходів.

7.3. Вартість послуги  з  вивезення  побутових  відходів.

7.4. Досвід роботи на території України не менше 3-х років з надання послуг з вивезення побутових відходів.

7.5. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації в кількості  достатній  для надання послуги  зі  збирання та вивезення побутових відходів відповідно до вимог нормативних документів.

7.6. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

7.7. Забезпечення контейнерами для роздільного збирання побутових відходів.

7.8. Залучення інвестицій у галузь для підвищення якості надання послуг зі збирання та вивезення побутових відходів, у тому числі на придбання сучасної техніки для збору побутових відходів, контейнерів для збору побутових відходів та вторинної сировини, облаштування контейнерних майданчиків відповідно до вимог нормативних документів.

7.9. Відсутність заборгованості  по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

 1. Вимоги до конкурсних пропозицій:

8.1.  Для участі у конкурсі його учасники подають оригінали та/або засвідчені в установленому законодавством порядку копії документів, передбачених Конкурсною документацією.

8.2. Всі документи, що мають відношення до конкурсної пропозиції, складаються українською мовою.

8.3. Учасник може змінити або анулювати свою пропозицію шляхом повідомлення про це організатора конкурсу у письмовій формі до  настання кінцевого терміну подання конкурсних пропозицій.

8.4. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою  конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, номери контактних телефонів, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

8.5. Пропозиція друкується та підписується учасником або особою (особами), належним  чином уповноваженими підписувати за учасника. Такі повноваження зазначаються у письмовому дорученні, що входить до складу конкурсної пропозиції.

8.6. На всіх сторінках пропозиції мають міститися відбитки печатки учасника конкурсу та підпис уповноваженої особи (осіб). Усі сторінки пропозиції, на яких зроблені будь-які окремі записи або правки, позначаються прізвищем та ініціалами особи або осіб, що підписують пропозицію.

8.7. Відповідальність за помилки друку у документах, надісланих до конкурсної комісії та підписаних відповідним чином, несе учасник конкурсу.

8.8. Кожна частина конкурсної пропозиції повинна бути зброшурована, мати нумерацію сторінок та реєстр наданих документів.

 1. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

Територія міста Красногорівка – 1424 га, ( приватні житлові будинки присадибного типу – одноквартирні  – 377,9980 га).

Найближчі  полігони побутових відходів :

– м. Курахове, Мар’їнського району Донецької області, розташований на відстані 30 км на  південному заході від міста;

– м. Українськ, Мар’їнського району Донецької області, розташований  на відстані 25 км на північному заході від міста.

Межі певної території міста, де планується надавати послуги з поводження з побутовими відходами  –  за зонами обслуговування.

 1. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення –  від  одноквартирних житлових будинків (приватні житлові будинки присадибного типу):
 • загальна кількість будинків – 2100,
 • кількість вулиць міста приватного сектору – 36,
 • підприємств, установ та організацій – 43,
 • контейнери для зберігання та збирання побутових відходів – відсутні.

–  протяжність міських доріг 53,65 км., у т.ч. 25,82  з  твердим покриттям;

–  відстань від межі міста до полігону побутових відходів: м. Курахове – 30 км,                                   м. Українськ –  25 км.

– межі певної території міста одноквартирні житлові будинки (приватні житлові будинки присадибного типу),  підприємства, установи та організації , де планується надавати послуги з поводження з побутовими відходами  –  за зонами обслуговування:

 

Лот № 1:   визначення  виконавця  послуг з вивезення побутових  відходів у м. Красногорівка  від одноквартирних житлових будинків (приватних житлових будинків присадибного типу),  підприємств,  установ та організацій  на території міста  за зонами обслуговування:

   1 зона обслуговуванняодноквартирні  житлові будинки ( приватні житлові будинки присадибного типу) та підприємства, установи, організації  на певній території міста:

вулиці Желєзнодоріжня, Лермонтова, 8 Марта, Шкільна (П.Комуни) Шевченка, Пушкіна, Некрасова, Гоголя (Дзержинського), Конституції (Куйбишева),Щаслива (Комсомольська), Історична (Карла  Маркса), Соборна (Орджонікідзе), Слов’янська (Пархоменка), Покровська (Горького), Дачна  (М.Ілліча), Лозова, Челюскінців, Сєдова, Зелена, Яблунева (Октябрська),Миру (Петровського), Набережна, Бєлінського, Островського, Нахімова, Лисенка (Енгельса), Фермерська (Совхозна), Звьоздна, Медична (Маяковського), Ломоносова, Г.Сковороди (Ворошилова), Толстого, Б.Хмельницького, Студентів (ДСТ), Каштанова, Лазурна.

 

підприємства, установи та організації  на певній території міста:

Підприємства 4 ПАО ДТЕК, ТПП «Альянс»,ДП «Донецька залізниця»,                  ТОВ «Донспецмаш»
Лікувально-

профілактичні установи

3 КНП «Мар’їнська ЦРЛ», П-14 служба швидкої медичної допомоги,

Красногорівська амбулаторія  ЗПСМ КЗ «ЦПМСД Мар’їнського району»

Аптечні установи 1 ПП «Ексітон», вул..Нахімова,1
Ринки 1 вул. Ярослава Мудрого (Крилов Ю.В.)
Релігійні організації 2 ПЦ «Ковчег»,УПЦ «Різдво Пресвятої богородиці»
Вищі учбові заклади 1 ДНЗ «Красногорівське ВПУ»
Учбові заклади 3 ЗОШ №2, ЗОШ №4, ЗОШ №5
Об’єкти торгівлі 28 ФОП Зайцева, ФОП Внукова,ФОП Міщенко,                            ФОП Демченко,ФОП Губа,ФОП Савін,ФОП Гриценко, ФОП Куль, ФОП Дмітрова, ФОП Берегова,                                 ФОП Назаренко, ФОП Вистороп,ФОП Мєхразі,                          ФОП Бурховецька, ФОП Бутнарь, ФОП Хандогій,                       ФОП Черная,ФОП Кравченко, ФОП Болжеларський,                   ФОП Артоболєвська, ФОП Герасименко, ФОП Валяда, ФОП Абросімова, ФОП Малярчук, ФОП Ананченко,                  ФОП Шавкун, ФОП Забарюща, ФОП Долженкова
43

 

 Військово-цивільна адміністрація м. Красногорівка