Skip to content

ДО ВІДОМА! Семінар-тренінг.

Posted in Оголошення

Про проведення семінарутренінгу

На виконання листа департаменту економіки Донецької облдержадміністрації від 22.11.2018 №5/1884/40-18/03-2 Мар‘їнська райдержадміністрація повідомляє, що  в рамках виконання заходів Регіональної програми розвитку малого і середньою підприємництва в Донецькій області на 2017 – 2018 роки проводиться семінар – тренінг “Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації”.

Семінар відбудеться 28 листопада 2018 року о 10-00 у місті Бахмут за адресою:          м. Бахмут, вул. Садова, 78-А у приміщенні Горлівського інституту іноземних мов. ауд. 412. Реєстрація учасників – з 09-30 год.

До участі в семінарі запрошуються: представники бізнесу (підприємці, юристи, економісти, менеджери, та ін.), представники органів влади, неурядових громадських організацій та бізнес-асоціацій, адвокати, судді та всі бажаючі, хто по роду своєї діяльності спілкуються з людьми та мають справи з вирішенням спорів/конфліктів.

Семінар-тренінг покликаний ознайомити учасників з більш ефективними механізмами вирішення спорів, які виправдали себе в інших країнах, чим досягти покращені, для суспільства, бізнесу, сторін конфлікту в частині економії часу та коштів, повної конфіденційності, можливості впливати на результат та зберегти ділові та партнерські взаємовідносини, гарантії виконання прийнятого рішення, тощо та, крім тою, забезпечення зняття емоційної напруги у конфлікті та регіоні тощо. За час семінару буде проведено ознайомлення та відпрацювання деяких методів вирішення спорів та проведено практичні заняття.

Більш детальну інформацію про семінар-тренінг Ви можете отримати за телефонами: +38050-460-7771, e-mail: elena.zhornyk@gmail.com – пані Олена Жорник, +38050-962-36-35 e-mail: gaddar.266@gmail.com – пані Марина Акімченкова.

Враховуючи вищезазначене, пропонуємо розглянути питання делегування на семінар – тренінг представників органів місцевого самоврядування та розповсюдити вищезазначену інформацію серед потенційних учасників заходу.

Із програмою семінару-тренінгу  можна ознайомитися звернувшись до військово-цивільної адміністрації м.Красногорівка каб. № 4