Skip to content

Увага! Конкурс!

Posted in Події

Оголошення
про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих
побутових відходів за видами послуг на території м. Красногорівка

Згідно розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації м. Красногорівка «Про затвердження Переліку житлово-комунальних послуг право на здійснення, яких виборюється на конкурсних засадах» від 29.06.2017 року № 152/1 оголошується проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів за видами послуг на території м. Красногорівка, а саме:
1. Послуги з вивезення побутових відходів від багатоквартирних житлових будинків (майданчики контейнерного типу)

2. Послуги з вивезення твердих побутових відходів від одноквартирних житлових будинків приватного сектору
Конкурс проводиться відповідно до ст. 28 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», на підставі постанови КМУ від 16.11.2011 р. № 1173 «Питання надання послуг з вивезенням побутових відходів»,
1. Найменування, місце знаходження організатора конкурсу: військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка Мар»їнського району Донецької області, 85630, м. Красногорівка, вулиця Адміністративна, буд.3а
2. Об’єктом конкурсу є надання послуг для фізичних та юридичних осіб, які знаходяться на території м. Красногорівка з вивезення твердих побутових відходів згідно переліку жилого-комунальних послуг право на здійснення, яких виборюється на конкурсних засадах.
3. Підстава для проведення конкурсу: надання житлово-комунальних послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м. Красногорівка згідно переліку жилого-комунальних послуг право на здійснення, яких виборюється на конкурсних засадах. терміном на 1 рік.
4. Місце і час проведення конкурсу: місто Красногорівка Мар»їнського району Донецької області, вулиця Адміністративна, буд.3а, в приміщенні військово-цивільної адміністрації, актовий зал 28 серпня 2017 року о 10-00 годині.( реєстрація учасників конкурсу з 09.00 годин).
5. Кінцевий строк подачі документів для участі у конкурсі: 24 серпня 2017 року. Спосіб надання пропозицій: особисто або поштою у робочі дні з 08:00 до 16:00 год.
6. Контактні телефони осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу, можливість ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:
099-065-04-89 – заступник керівника військово цивільної адміністрації м. Красногорівка Коржов Роман Юрійович
050-76-026-84 – провідний спеціаліст по земельним питанням військово-цивільної
адміністрації м. Красногорівка Староконь Людмила Василівна
7. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
7.1. Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб – підприємців.
7.2. Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових (твердих, рідких побутових відході, великогабаритних ремонтних відходів, небезпечних відходів у складі побутових відходів), що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території міста.
7.3. Наявність або можливість забезпечення матеріально-технічної бази на території міста, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.
7.4. Вартість послуги з вивезення побутових відходів.
7.5. Досвід роботи на території України не менше 3-х років з надання послуги.
7.6. Наявність працівників відповідної кваліфікації в кількості достатній для надання послуги з збирання та вивезення побутових відходів відповідно до вимог нормативних документів.
7.7. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.
7.8. Залучення інвестицій у галузь для підвищення якості надання послуг з збирання та вивезення побутових відходів, в тому числі на придбання сучасної техніки для збору побутових відходів, контейнерів для збору побутових відходів та вторинної сировини, облаштування контейнерних майданчиків відповідно до вимог нормативних документів.
7.9. Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.
8.Вимоги до конкурсних пропозицій.
8.1. Всі документи, що мають відношення до конкурсної пропозиції, складаються українською мовою.
8.2. Учасник може змінити або анулювати свою пропозицію шляхом повідомлення про це організатора конкурсу у письмовій формі до настання кінцевого терміну подання конкурсних пропозицій.
8.3. Для участі у конкурсі його учасники подають оригінали або засвідчені в установленому законодавством порядку копії документів, передбачених конкурсною документацією.
8.4. Кожен учасник має право подати тільки одну конкурсну пропозицію.
8.5. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, номери контактних телефонів, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.
8.6. Пропозиція друкується та підписується учасником або особою (особами), належним чином уповноваженими підписувати за учасника. Такі повноваження зазначаються у письмовому дорученні, що входить до складу конкурсної пропозиції. На всіх сторінках пропозиції мають міститися відбитки печатки учасника та підпис уповноваженої особи (осіб). Всі сторінки пропозиції, на яких зроблені будь-які окремі записи або правки, позначаються ініціалами особи або осіб, що підписують пропозицію. Відповідальність за помилки друку у документах, надісланих до конкурсної комісії та підписаних відповідним чином, несе учасник.
8.7. Кожна частина конкурсної пропозиції повинна бути зброшурована, мати нумерацію сторінок та реєстр наданих документів.
9.Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів від багатоквартирних житлових будинків (майданчики контейнерного типу)
– територія міста Красногорівка – 1424 га (багатоквартирні житлові будинки-13,000га)
– полігон твердих побутових відходів потужністю – м.Курахове, Мар»їнський район, Донецької області
– середня відстань до полігону – 30 км.
– межі певної території населеного пункту, де планується надавати послуги з вивезення побутових відходів (за зонами)
– кількість багатоквартирних житлових будинків – 103 буд.
1 1 зона обслуговування – багатоквартирні житлові будинки:
– мікрорайон «Сонячний» – 10 контейнерів
– вулиця Восточна, – 11 контейнерів
– вулиця Центральна (Совєтська) – 4 контейнера
– вулиця Медична (Маяковського) – 5 контейнерів

2 зона обслуговування – багатоквартирні житлові будинки:
– вулиця Ярослава Мудрого (Фрунзе) – 3 контейнера
– вулиця Риночна, Суворова – 7 контейнерів
– вулиця Сумська (Кірова) – 7 контейнерів
– вулиця Адміністративна (Артема) – 4 контейнера
– вулиця Гагаріна – 6 контейнерів
– вулиця Садова – 2 контейнера

10.Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів від одноквартирних будинків приватного сектору
територія міста Красногорівка – 1424 га (одноквартирні житлові будинки присадибного типу -377,9980 га)
– полігон твердих побутових відходів потужністю – м.Курахове, Мар»їнський район, Донецької області
– середня відстань до полігону – 30 км.
– кількість одноквартирних житлових будинків присадибного типу – 4200 буд.
– межі певної території населеного пункту, де планується надавати послуги з вивезення побутових відходів (за зонами)
3 зона обслуговування – одноквартирні будинки приватного сектора:
– вулиці Желєзнодоріжня, Лермонтова, 8 Марта, Шкільна (П.Комуни) Шевченка, Пушкіна, Некрасова, Гоголя (Дзержинського), Конституції (Куйбишева),Щаслива (Комсомольська), Історична (Карла Маркса), Соборна (Орджонікідзе), Геологічна, Лутугіна, Кутузова, Ватутіна, Географічна (Ліхачова).

4 зона обслуговування – одноквартирні будинки приватного сектора:
– вулиці: Центральна (Артема), Охтирська, Котовського, Ярослава Мудрого (Фрунзе) Фермерська (Совхозна), Слов’янська (Пархоменка), Покровська (Горького), Суворова, Чкалова, Чехова, Корольова (Жукова), Матросова, Каменського (Леніна), Відродження (Свердлова), Мічуріна, Гагаріна, Калинова Калініна), Садова, Б.Хмельницького, Толстого, Г.Сковороди (Ворошилова), Ломоносова, Медична (Маяковського) , Центральна IV квартал, Звьоздна, Каштанова, Лазурна

5 зона обслуговування – одноквартирні будинки приватного сектора:
– вулиці: Студентів (ДСТ), 1 Мая, Чайковського, Грушевського, С.Прокоф’єва, Западна, І.Франка, Абрикосова, Орєхова

6 зона обслуговування – одноквартирні будинки приватного сектора:
– вулиці: Яблунева (Октябрська), Зелена, Лозова, Челюскінців, Дачна (М.Ілліча), Сєдова, Миру (Петровського), Набережна, Бєлінського, Островського, Нахімова, Лисенка (Енгельса).

7 зона обслуговування – одноквартирні будинки приватного сектора:
– вулиці: Сєвєрна, Молодіжна, П.Мирного (Будьонного), О.Гончара (Щорса), Шмідта, Кобзаря (Крупської), Малинова (Чапаєва).

Керівник військово-цивільної адміністрації
міста Красногорівка Мар»їнського району
Донецької області О.П.Ліванчук